Home Uncategorized Meda dhe Lulja nisin pushimet e verës (FOTO)

Meda dhe Lulja nisin pushimet e verës (FOTO)

142
0

Edhe këngëtarët kanë një pikë ndalese.

Pas një sezoni të ngjeshur me përplot mbrëmje muzikore për të cilat lobuan fort në kushte pandemie, kryesisht java e fundit e gushtit rezervohet për pushime, si mbushje e baterive përpara sezonit të vjeshtës, i zhvendosur kryesisht në diasporë.

Njëjtë është edhe për Medën.

Këngëtari i mirënjohur, si një natyrë familjare, ka vendosur që të ndajë kohë për familjen përmes një pushimi.

Kësaj here, nuk kanë shkuar larg siç edhe dinë të bëjnë duke zgjedhur bashkë me Lulen destinacione ekzotike në Karaibe apo në oqeanin Indian.

Çifti kanë zgjedhur një nga resortet luksoze të Turqisë për pak ditë pushim.

Në top-formë, duke mos njohur moshë e vite, në videon e ndarë me ndjekësit, Meda dhe Lulja duken si një çift në të 20-at që sapo ka filluar historinë e dashurisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here