Home Uncategorized Pasi zmadhoj gjoksin, Tea bënë ndryshimin e radhës

Pasi zmadhoj gjoksin, Tea bënë ndryshimin e radhës

377
0

Beri të përflitet mjaftë shumë për të, e kjo ndodhi pas Tea kishe zmadhuar gjoksin duke e shndërruar në gjigant.

Ish konkurrentja bukuroshe, Tea, si duke nuk u mjaftua nga ndërhyrja në gjoks, shkruan InfoKosova.

Ajo së fundi ka ndarë me fansa një video teksa tregon se pas gjoksit kishte vendosur të zgjatë flokët.

Ajo po dukej mjaftë bukur dhe simpatike./InfoKosova/Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here