Home Uncategorized “Na merr ftyrën çika jem, skemi vend ku me shku”, Arta Nitaj...

“Na merr ftyrën çika jem, skemi vend ku me shku”, Arta Nitaj kritikon ashpër prindërit

477
0

Arta Nitaj ka reaguar sërish për vr.asjen e 18 vjeçares nga Ferizaj, e cila u dhu.nua deri në vde.kje nga partneri i saj dhe shoku i bashkëshortit të cilët tanimë janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

Modelja shqiptare ka bërë një ripostim në llogarinë e saj në Instagram ku ka kritkuar ashpër prindërit kosovar, shkruan “Kosovarja”.

Në statusin e shërndarë ka shprehje që sipas saj i përdorin prindërit ndaj fëmijëve të tyre, si: “Na merr ftyrën çika jem, skemi vend ku me shku”, “Duhesh me duru, as ne se kemi pas lehtë”.

Sipas shkrimit, prindërit shesin për imazh fëmijët e tyre dhe me këtë është pajtuar bukuroshja.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here