Home Uncategorized Ky është ishulli fantastik ku shkoi Geti dhe Marina për pushime

Ky është ishulli fantastik ku shkoi Geti dhe Marina për pushime

144
0

Pas konfirmimit se po bëhen prindër, Geti dhe Marina kanë nisur pushimet.

Çifti i famshëm kanë zgjedhur Seychelles, pjesë e oqeanit indian.

Destinacionin e zbuloi prezantuesja e cila postoi një video nga pritja që iu bë në hotel.

I urojmë pushime të mbara.Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here