Home Uncategorized Nuk do ta besoni sa e bukur paska qenë ish konkurrentja e...

Nuk do ta besoni sa e bukur paska qenë ish konkurrentja e Përputhen kur ishte e re

195
0

Gilberta Simoni u bë emër i njohur në mediat rozë.

Kjo me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen 40, ku edhe doli cift me ish konkurrentin Ilirin, shkruan InfoKosova.

Mirëpo disa javë më pas ata u ndan përfundimisht ndërsa nuk duan t’ia dijnë për njëri tjetrin.

Mbrëmë Gilberta me kërkesen e përcjellësve të saj postoi një fotografi kur ishte 15 vjet dhe shikojeni sa e bukur ka qenë./InfoKosova/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here