Home Uncategorized ‘’Mësoni çikat se ndarja është ok’’, Tayna reagon pas vrasjes së 18-vjeçares...

‘’Mësoni çikat se ndarja është ok’’, Tayna reagon pas vrasjes së 18-vjeçares në Ferizaj

244
0

Ngjarja tragjike e ndodhur në qytetin e Ferizajt, ku një 18-vjeçare u rrah për vdekje nga ty të rinj ka tronditur shqiptarët.

Ditën e sotme kur edhe ju dha lamtumira e fundit të resë dhe janë arrestuar dy të dyshuarit janë organizuar protesta dhe ka pasur reagime të shumta nga fytyrat publike.

Në mesin e tyre është edhe Tayna.

Përmes rrjeteve sociale reperja e njohur ka publikuar një thirrje për prindërit që t’i lënë derën hapur vajzave të tyre.

‘’Ju lutem mësojuni çikave që ndarja është ok!
Me u kthy në ship të vet është ok!

Nuk është marre me të dështu lidhja/martesa!
Mësojuni që ai që të rreh NUK TË DON!

Mësojuni lirinë!
Çikës lejani derën çelë e krahët hapur’’LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here