Home Uncategorized Kështu përgatit fli Afërdita Demaku

Kështu përgatit fli Afërdita Demaku

138
0

Afërdita Demaku është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Me zërin e veçantë që ka, ajo gjithmonë e ndez atmosferën kudo që merr pjesë, shkruan “Kosovarja”.

E angazhuar tej mase në sezonës e verës, sot shihet duke u relaksuar dhe po përgatit fli në mënyrë të këndshme.

Po ashtu, ajo kombinohet edhe në veshje me punën që bën, duke e dëshmuar që është një femër e zonja.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here