Home Uncategorized Ansu Fati rikthehet në stërvitje te Barcelona pas 290 ditësh

Ansu Fati rikthehet në stërvitje te Barcelona pas 290 ditësh

41
0

Ansu Fati është rikthyer më në fund në stërvitje te Barcelona.

Talenti kishte pësuar lëndim të rëndë afro një viti dhe procesi i rukperimit i mori kohë.

Fati i ishte nënshtruar një operacioni në gju, duke shpresuar se një situatë e tillë mos t’i përsëritet më, pasi 290 ditë janë shumë për një futbollist.

Përmes një foto në rrjetet sociale, Barcelona ka konfirmuar se talenti i tyre është rikthyer në stërvitje.

Fillimisht ai do të ketë një seancë të vetmuar stërvitore, për të shikuar gjendjen e tij dhe të vendoset se kur mund të rikthehet në fushë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here