Home Uncategorized E dhimbshme: Ky është 6-vjeçari nga Gjilani që vdiq pas një aksidenti...

E dhimbshme: Ky është 6-vjeçari nga Gjilani që vdiq pas një aksidenti në trafik që ndodhi djee!

171
0

Ka vdekur në moshën 6 vjeçare Florian Matoshi si pasojë e një aksidenti që kishte ndodhur dje.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes facebookut babai i tij Musli Matoshi.

“Pas një aksidenti që ndodhi dje, në moshën 6 vjeçare ka vdekë djali jem #Loli Florian Matoshi..!!!
T’Zotit jemi dhe tek Ai kemi me u kthy…

Varrimi bëhet nesër , me kohen e Xhumasë ( nesër ), në Vërbicë të Kmetovcit /LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here