Home Uncategorized Aksident i rëndë në Sllatinë të Vitisë, vdes një grua nga Ferizaj

Aksident i rëndë në Sllatinë të Vitisë, vdes një grua nga Ferizaj

230
0

Një grua ka vdekur dhe dy të tjera kanë pësuar lëndime trupore, si pasojë e një vetaksidenti të ndodhur në fshatin Sllatinë të Vitisë.
F.H., 68-vjeçare ka arritur pa shenja jete në spitalin e Gjilanit, ka konfirmuar drejtori i këtij spitali Arsim Emini.

Emini tha se të lënduarat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa njëra ka refuzuar hospitalizimin me arsyetimin se trajtimin do ta vazhdojë në Ferizaj. Pasi që tri gratë e aksidentuara janë nga komuna e Ferizajt.

Nuk dihen arsyet që çuan deri te ky vetaksident

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here