Home Uncategorized Uran Ismaili bun te gazetari Milot Hasimja, në “Muharrem Fejza”

Uran Ismaili bun te gazetari Milot Hasimja, në “Muharrem Fejza”

113
0

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili, ka vazhduar fushatën e tij të veçantë, duke fjetur nëpër lagje të ndryshme të kryeqytetit.

Këtë herë, pas Tophanes, Ismaili ka qenë mysafir te gazetari i njohur dhe një prej figurave më aktive për sfidat e “Muharrem Fejzës”, Milot Hasimja.

Së bashku me Milotin, Ismaili ka vizituar tërësisht këtë lagje duke parë nga afër se si është të jetohet aty.

Në fund të kësaj vizite, Ismaili me Milotin dhe qytetarë të tjerë kanë rregulluar fushën sportive të shkollës “Pavarësia”, duke e shndërruar në një arenë që bashkon komunitetin rreth aktiviteteve të ndryshme.SHIKO VIDEON:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here