Home Uncategorized Këto janë nënë e bijë, viktima të aksidentit tragjik në Kroaci

Këto janë nënë e bijë, viktima të aksidentit tragjik në Kroaci

563
0

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e së dielës në autostradën Bregana-Lipovac afër Slavonski Brod.

Mësohet se në mesin e dhjetë viktimave janë edhe dy gra nga familja Binakaj, komuna e Gjakovës.

Viktimat ishin nënë e bijë dhe po udhëtonin nga Gjermania për në Kosovë bashkë me 65 pasagjerët tjerë që ndodheshin në autobusin e Deva Tours.

Përveç dy viktimave të lartpërmendura, edhe shoferi që humbi jetën në aksident ishte po ashtu nga Gjakova.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here