Home Uncategorized Presidenti i Atletico Madridit: “Nuk mendoj se tifozët do ta falin Griezmann”

Presidenti i Atletico Madridit: “Nuk mendoj se tifozët do ta falin Griezmann”

34
0

Antoine Griezmann po luan në një nga telenovelat e verës në Camp Nou.

Barça dëshiron ta transferojë atë për të ulur faturën e pagave dhe ka hapur disa rrugë negociatash për t’u përpjekur për të gjetur opsionin më të mirë të mundshëm. Njëra prej tyre është Atletico Madrid, përcjell GazetaBlic Sport.

Në deklaratën për ‘AS’, Enrique Cerezo, presidenti i Atleticos është pyetur në lidhje me Griezmann dhe faljen e tifozëve të Atlético de Madrid në rast se ai kthehet. Përgjigja e tij ka qenë befasuese: “Unë nuk mendoj besoj se e falin”.

“Nuk e di nëse transferohet tek ne, mendoj se nuk po flisni me personin e duhur”, përfundoi ai./GazetaBlic Sport.

Santa Clara do të përballet sot me Shkupin, në ndeshjen e parë të raundit të dytë kualifikues të UEFA Conference League.

“Ne jemi të përgatitur për të luajtur dhe duam të fitojmë, natyrisht”, theksoi Daniel Ramos në konferencën për shtyp.

Trajneri i Santa Clara nuk donte të fliste shumë për kundërshtarin, por ai tregoi se ishte i vetëdijshëm për vlerën e kundërshtarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here