Home Uncategorized Barcelona e çmendur në merkato, i ofron Juventusin të shkëmbejnë Griezmannin me...

Barcelona e çmendur në merkato, i ofron Juventusin të shkëmbejnë Griezmannin me Dybalan

35
0

Klubi katalunas, Barcelona përkundër që është në gjendje jo të mirë financiare, po tregohet shumë kreative në merkato.

Sipas “L’Equipe”, Barcelona ka kontaktuar me Juventusin në lidhje me një shkëmbim, transmeton Indeksonline.

Katalunasit i kanë ofruar Griezmannin në shkëmbim për Paulo Dybalan.

Barcelona do largimin e Griezmannit për shkak të pagës së lartë që ka./Indeksonline/

Mediumi spanjoll “Mundo Deportivo” raporton që ka dështuar marrëveshja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit për të shkëmbyer Antoine Griezmannin me Saul Niguez.

Katalunasit kërkuan edhe 20 milionë euro shtesë nga Atletico Madrid, kurse kjo ofertë është refuzuar nga skuadrat e kryeqytetit spanjoll, transmeton Indeksonline.

Katalunasit ende janë të interesuar për ta larguar Griezmannin për shkak të pagës ë lartë që ka.

Disa skuadra në Premier Ligë kanë shprehur interesim për francezin, sipas raportimeve në Spanjë./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here