Home Uncategorized “Marrshin nga jeta atë që meritojnë”/ Si ish-gruaja e biznesmenit mallkonte dikur...

“Marrshin nga jeta atë që meritojnë”/ Si ish-gruaja e biznesmenit mallkonte dikur Fjolla Morinën

420
0

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua para lokalit të saj në Prishtinë.

Kujtojmë se këngëtarja ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, pasi mbi të rëndonte ak.uza për tr.afikim të arm.ëve dhe mu.nicionit në Shqipëri.

Por, Morina nuk ka bërë bujë vetëm për tra.fikimin e ar.mëve, por edhe për marrëdhënien e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Ky i fundit la gruan e tij dhe fëmijët për t’u martuar me këngëtaren.Ndërkohë, në një intervistë ish bashkëshortja e Fisnik Sylës tha “Atyre që deshten shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë”.

Siç duket ky “mallkim” e ndoqi këngëtaren e cila pas pushimeve përfundoi në prangat e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here