Home Uncategorized Nëna iu arrestua, vajza e Fjolla Morinës bën këtë veprim aspak të...

Nëna iu arrestua, vajza e Fjolla Morinës bën këtë veprim aspak të hijshëm

247
0

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, e cila kishte kohë që ishte në arrati sot është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Të gjitha pamjet e këtij momenti u bënë virale në rrjet dhe Fjolla u kthye përsëri në qendër të vëmendjes.

Krahas kësaj, vajza e saj e madhe Lediana në këto momenti zgjedhi që t’i bëjë reklamë një kompanie të caktuar.

Kjo pa dyshim se u komentua shumë nga ndjekësit dhe nga fansat e këngëtares./Blic/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here