Home Uncategorized Gjest i mrekullueshëm/ Labinot Tahiri i bën me shtëpi nënë e bijë...

Gjest i mrekullueshëm/ Labinot Tahiri i bën me shtëpi nënë e bijë nga Kaçaniku në ditën e Kurban Bajramit

204
0

Humanisti dhe artisti i njohur, Labinot Tahiri sot ka gëzuar një familje.

Ai ka bërë me shtëpi nënë e bijë nga Kaçaniku, transmeton Indeksonline.

Për Kurban Bajram, dhuratë më të bukur nuk do të mund të kishin marr Hazbije dhe Gylete Shehu, që tashmë kanë një shtëpi të tyre.

Labinot Tahiri shpresoj që bizneset në Kaçanik tash të ja gjejnë një punë së bijës, që të mbaj familjen./Indeksonline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here