Home Uncategorized E rrahu burrin natën e Bajramit, arrestohet gruaja në Fushë Kosovë

E rrahu burrin natën e Bajramit, arrestohet gruaja në Fushë Kosovë

249
0Policia e Kosovës ka arrestuar gjatë ditës së djeshme në grua në Fushë Kosovë për dhunë në familje.

E njëjta, sipas Policisë, jo vetëm dje, por edhe vazhdimësi kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare (me sëmundje mendore), pasi që e njëjta në vazhdimësi kishte ushtuar dhunë ndaj bashkëshortit të saj kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thekson raporti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here