Home Uncategorized Xhensila Myrtezaj kurrë nuk e ka pasur gjoksin më të madh

Xhensila Myrtezaj kurrë nuk e ka pasur gjoksin më të madh

144
0
Vetëm pak javë më parë sjelli këngën me titull “Prit pak”, në bashkëpunim me Lumi B.

Si të gjjtha projektet e tjera të këngëtares, as ky në bashkëpunim me reperin prishtinas nuk kaloj pa vëmendje.

Këngëtarja, që është nënë e një vajze është dukur bukur, atraktive dhe seksi në të gjitha skenat e videoklipit, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Xhensila investon shumë për tu dukur sa më bukur, e së fundi edhe sa më joshëse.Kurrë më parë nuk keni pasur rast ta shihni kështu gjoksin e saj të beshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here