Home Uncategorized Luli sjell videon, sa shumë i është rritur barku gruas së tij

Luli sjell videon, sa shumë i është rritur barku gruas së tij

418
0

Lulzimi postoi një video me gruan e tij Albinën.

Pasi ajo është në pritje të ëmbël në video shihet se i është rritur barku mjaft shumë, shkruan InfoKosova.

Ata shihen mjaft të umtur e kudo janë bashkë.

Ndërsa me videon shoqëroheje dhe kënga me urime për bajram./InfoKosova/Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here