Home Uncategorized Koha kur Arta Nitaj ishte maturante, krejt ndryshe nga sot

Koha kur Arta Nitaj ishte maturante, krejt ndryshe nga sot

410
0

Me kalimin e viteve, modelja pejane Arta Nitaj ka pësuar ndryshime drastike në pamje.

Jeta luksoze dhe fama e madhe kanë bërë që ajo të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline.

Për të gjithë ata që janë kureshtar të dinë se si ka qenë ajo në periudhën para famës, Indeksonline ka siguruar një imazh të para 7 viteve saktësisht në kohën kur ishte maturante.

Ndryshimet në pamje i vërehen dukshëm, ku falë operacioneve plastike ajo është bërë si ‘kukull’./Indeksonline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here