Home Uncategorized Gjyste Vulaj ia sheh “hajrin” filterit

Gjyste Vulaj ia sheh “hajrin” filterit

61
0

Gjyste Vulaj po duket krejt ndryshe.

Këngëtarja shqiptare ka postuar disa instasorie në të cilat nuk iu shpëtoi filterave të instagramit.

Duke ndryshuar ngjyrën e syve dhe zmadhuar buzët Gjyste Vulaj dukej si person tjetër.

Këngëtarja që nga fillimi i karrierës shquhet për asetet trupore ku edhe sot pas gjithë atyre viteve ajo duket në top formë, ani pse është edhe nënë e dy fëmijëve.Përndryshe, “Askush si na” është projekti i fundit i Gjystes./Lajmi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here