Home Uncategorized Pamje kijameti në Prishtinë nga shiu i rrëmbyeshëm

Pamje kijameti në Prishtinë nga shiu i rrëmbyeshëm

178
0Gazetari i sportit, Andin Lokaj, ka ndarë një pamje mjaft të rëndë nga rrethi që ndaj rrugën Muharrem Fejza me atë të Rrugës B në kryeqytet.

Aty shihet se si uji ka marrë gjithë rrugën, dhe madje del përtej trotuarit për t’u derdhur te lokalet përreth.

Gazetari ka shpërthyer ndaj kryetarit të Prishtinës me fjalët: “O artist, o analist, o fillozof i lashtë grek, o ekspert i krejt çështjeve. Për krejt ishe kon. Veç për ni sen s’je kon kurrë. Për kryetar të Komunës së Prishtinës.” – ka deklaruar ai, përcjell Periskopi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here