Home Uncategorized Kush e zhveshi dhe e shtini n’kallamoq Arta Nitajn?

Kush e zhveshi dhe e shtini n’kallamoq Arta Nitajn?

496
0Arta Nitaj është pejanja zeshkane që për publikun u bë e njohur përmes serialit “O sa mirë”.

Aktorja në këtë serial kishte rolin e “Xhesikes”, bukuroshes mendjemadhe e pak naive, shkruan “Kosovarja”.

Arta, së fundi i është kthyer më tepër fotografive dhe Instagramit, rrjetit social që i mundësoj aterimin në aktrim.

Në serinë e fundit të fotografive,pejanja shihet në një fushë me kallamoq, teksa duket gjysëm e zhveshur.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here