Home Uncategorized Çka ndodhi në aeroport? Me të mbërritur në Kosovë 41-vjeçares i ndodh...

Çka ndodhi në aeroport? Me të mbërritur në Kosovë 41-vjeçares i ndodh e papritura

395
0

Sot rreth orës 10:00 gjatë hyrjes në Kosovë përmes Aeroportit të Prishtinës “Adem Jashari”, është ndaluar një person i gjinisë femërore.

Indeksonline mëson se, personi me iniciale F.M., mosha 41-vjeçare, ishte në kërkim dhe ndaj të njëjtës kishte urdhër arrest për veprën penale “Sulm”, urdhëresë kjo e lëshuar nga Gjykata Themelore në Pejë.

Më pas, e arrestuara është dërguar në stacionin policor në Pejë.

Sipas të njëjtave burime, ajo do të qëndrojë aty deri në momentin kur të krijohen kushtet që të paraqitet para gjyqtarit i cili ka lëshuar udhër arrest.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here