Home Uncategorized Aksident i frikshëm në Shqipëri, trafikndarësja çanë makinën në dysh

Aksident i frikshëm në Shqipëri, trafikndarësja çanë makinën në dysh

46
0Një person ka mbetur i plagosur si pasoj i një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor në asin Thumanë-Lezhë.

Mësohet se mjeti tip “Wolkswagen” me drejtues shtetasin A.B.,23 vjeç, ka humbur kontrollin duke u përplasur me barrierën anësore të rrugës.

Për pasojë i riu ka marrë dëmtime dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here