Home Uncategorized Shi e breshër i rrëmbyeshëm në këtë qytet të Kosovës

Shi e breshër i rrëmbyeshëm në këtë qytet të Kosovës

57
0Qytetarët e Kosovës po përjetojnë pak freski pas temperaturave përvëluese që po mbreterojnë këto ditë në vend.

Në disa vende në rrafshin e Dukagjinit tanimë veçse kanë filluar reshjet e shiut

Njëjtë ka ndodhur edhe në Gjakovë, ku tanimë kanë filluar reshjet e dendura të shiut dhe breshrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here