Home Uncategorized “Me loqken tem”, Anita publikon foton e mbrëmjes krahë Ramushit

“Me loqken tem”, Anita publikon foton e mbrëmjes krahë Ramushit

57
0

Çifti i njohur Anita dhe Ramush Haradinaj janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë herë pas here edhe momente nga jeta e tyre e përditshme.

Së fundmi, ishte bashkëshortja e ish-kryeministrit e cila ka postuar një foto në storien e saj në Instagram, ku çifti kanë pozuar pranë njëri-tjetrit.

“Me loqken tem”, ka shkruar Anita krahas imazhit teksa i ka bërë edhe tag.

Çifti i njohur janë një nga më të komentuarit në media rozë. Para pak ditësh, ata pritën në familjen e tyre, këngëtaren Elvana Gjata për vizitë. Ajo i bëri edhe një dhuratë speciale siç ishte albumi i fundit “Çelu”LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here