Home Uncategorized Në sy të burrin kështu e ekspozon gjoksin gruaja e Lulit

Në sy të burrin kështu e ekspozon gjoksin gruaja e Lulit

116
0

Që kur u zbulua martesa e tyre e fshehtë e ish konkurrentit të Përputhën, madje të It’s my Love, Luli dha bashkëshortja e tij nuk po i ndalin fotografitë e tyre.

Ata shihen kudo bashkë madje Luli po kujdesët që t’ia rris fansat Albines, duke iu kërkuar ta pëlqejnë atë, shkruan InfoKosova.

Luli dhe Albina kanë publikuar një video se fundi, teksa shihen shumë të lumtur pran njëri-tjetrit.

Ajo që mori vëmendje ishte gjoksi i Albines i ekspozuar goxha shumë./InfoKosova/Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here