Home Uncategorized Motra e Vjosa Osmanit, publikon fotografi mbi gjoksin e presidentes

Motra e Vjosa Osmanit, publikon fotografi mbi gjoksin e presidentes

73
0

Bukuroshja Blinera, tashmë është bëre emër i njohur dhe kjo fal motrës së saj presidentes Vjosa Osmani.

Ndonese nuk ngjajn aspak nga pamja, ato gjithmonë mundohen të shpërndajnë pozitivitet dhe dashuri, shkruan InfoKosova.

Së fundi Blinera ka publikuar një fotografi në përqafimin e zonjës Vjosa Osmani.

Se sa bukur dukën dhe sa të lumtura, e thotë fotografia në vazhdim./InfoKosova/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here