Home Uncategorized Burri i Sases nervozohet keq

Burri i Sases nervozohet keq

83
0
Sasa kohëve të fundit është personi më i komentuar rreth dashurisë së re që ka krijuar.

Ajo dhe Keith janë ndër çiftet më të dalluar pasi që kanë diferencë të madhe në moshë, shkruan “Kosovarja”.

Përkundër kësaj, ata shprehin në shumë momente dashurinë e madhe që kanë mes veti.

Me publikimet e shumta të imazheve, dyshja në çdo kohë janë afër ndjekësve të tyre, ani pse janë qendër e vëmendjes nuk u pengon aspak.I fundit është Keith ai i cili ka publikuar një imazh ku shihet si i nervozuar përmes mimikave të fytyrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here