Home Uncategorized Puthje e prekje: Dy vajza filmohen në momente intime në Liqenin e...

Puthje e prekje: Dy vajza filmohen në momente intime në Liqenin e Farkës

107
0

Mesditën e sotme dy vajza janë parë në Liqenin e Farkës duke u prekur me njëra-tjetrën në zona intime gjë që nuk është e përshtatshme në këtë orar të ditës dhe në këtë zonë publike që frekuentohet nga familjarë dhe fëmijë.

Videoja është filmuar nga kalimtarë të rastit, dhe është dërguar në Fax News, së bashku me shqetësimin se skena të tilla janë bërë të zakonshme në hapësira publike.

Dy vajzat shihen të pashqetësuara nga njerëz që mund të kalojnë pranë tyre.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here