Home Uncategorized Kurti dhe Osmani kalojnë pasditen në Gërmi

Kurti dhe Osmani kalojnë pasditen në Gërmi

65
0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me Presidenten Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet, shkruan Metro.

Kurti dhe Osmani janë parë duke pirë kafe bashkë në një nga restorantet në këtë park.

Kutojmë, që krerët e shtetit shihen shumëherë bashkë duke u relaksuar pas punës, bashkë edhe me famijarët e tyre.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here