Home Uncategorized Bekim Jashari thyen paragjykimet, emëron drejtore të çerdhes gruan me mbulesë, Arbnora...

Bekim Jashari thyen paragjykimet, emëron drejtore të çerdhes gruan me mbulesë, Arbnora Fejza-Idrizi

67
0

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari emëroi drejtore të çerdhes gruan me mbulesë Arbnora Fejza-Idrizi.

Arbnora Fejza-Idrizi, kjo grua e cila na bëri krenarë ne si komunë dhe gjithë vendin në përgjithësi, duke na prezantuar në mënyrën më të mirë të mundshme në sytë e gjithë botës.

Lajmin se është emëruar drejtore e çerdhes e ka bërë të ditur vetë Arbnora në llogarinë e saj në “facebook”.

Ky është postimi i potë i Arbnora Fejza-Idrizit:

“Te dashur familjar e miq,

Kam kënaqësinë t’iu njoftoj, se me vendim të Kryetarit të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, jam emëruar, Ud. Drejtore të Institucionit para shkollor, “Nëna Zahide”, në Skenderaj.

Drejtim i këtij institucioni që mbanë emrin e heroinës sonë, nënës Zahide është një nder dhe përgjegjësi e jashtëzakonshme për mua dhe unë do të përkushtohem maksimalisht që t’a kryej këtë detyrë në mënyrën më të mirë.

Falënderoj kryetarin, Bekim Jashari për besimin dhe mundësinë që të kontribuoj në edukimin e duhur të fëmijëve tonë.TVOkarina

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here