Home Uncategorized Pasi iu hack-u Instagrami Annyeze e rikthen !!

Pasi iu hack-u Instagrami Annyeze e rikthen !!

83
0

Artistja e re Annyeze është shumë aktive në rrjetin socail Instagram e për çudi mbrëmë persona të pa ndërgjegjshëm hack-uan profilin e artistes.

Annyeze ka arritur shumë shpejt ta kthej profilin e saj në posedim dhe tashmë menjëherë ka publikuar fotografi duke paralajmëruar rikthimin e Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here