Home Uncategorized Ditë më parë u bë nënë për herë të tretë, ministrja Haxhiu...

Ditë më parë u bë nënë për herë të tretë, ministrja Haxhiu publikon foto të fëmijëve

85
0

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu më 1 korrik është bërë nënë për herë të tretë.

Familja e ministres u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Andrra.

Haxhiu në rrjetet sociale sot ka publikuar imazhe të ëmbla të vogëlushes dhe dy djemve të saj.

Ky është rasti i parë në Kosovë që një ministre bëhet nënë gjatë mandatit.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here