Home Uncategorized Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

62
0Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj feston sot ditëlindjen.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi nga vetë Haradinaj në rrjetin social “Facebook”.

Ai ka publikuar një fotografi gjatë luftës, 23 vite më parë, kur ai ka qenë 30 vjeçar atëkohë. Dhe një fotografi nga dita e sotme si 53-vjeçar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here