Home Uncategorized Vetura e muzikantit të njohur kosovar merr flakë

Vetura e muzikantit të njohur kosovar merr flakë

81
0

Ai ka bërë një postim në rrjete sociale me anë të të cilit tregon se vetura e tij është kapluar nga zjarri dhe siç shihet në bazë të disa pamjeve është djegur tërësisht në pjesën e përparme.

I njëjti ka publikuar fotografitë nga vendi i ngjarjes dhe momentin e ndërhyrjes së zjarrfikësve.

Përkundër kësaj, instrumentisti shqiptar tregon se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Xhini, i cili vije nga qyteti i Prizrenit është njëri nga instrumentistët më të njohur në Kosovë.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here