Home Uncategorized Shikoni çfarë trupi ka bërë Arbana Osmani pas lindjes

Shikoni çfarë trupi ka bërë Arbana Osmani pas lindjes

88
0

Sezoni i emisionit ‘Dua te te bej te lumtur’ sapo ka perfunduar dhe moderatorja Arbana Osmani ka nisur pushimet. Ajo ka publikuar disa foto ne rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet duke shijuar keto dite te nxehta ne plazh bashke me familjen e saj.

Arbana shfaqet me nje pale rroba banje ne ngjyre jeshile me te cilat ngjan vertete shume bukur. Gjithashtu ne sy bien edhe linjat e saj perfekte trupore. Edhe pse eshte nene e dy djemve Arbana na ka habitur gjithmone me trupin e saj.

Gjate shtatezanise me djalin e saj te vogel Diell, moderatorja ka treguar se ka ngrene gjithmone ushqime te shendetshme dhe ka konsumuar shume uje.

Kujtojme se Arbana eshte shprehur se e ka passion moden dhe te veshurit. Ajo i kushton shume rendesi pamjes se saj dhe mund te themi se ka nje stil shume te vecante. Ne cdo foto apo dalje televizive Arbana shfaqet e kuruar deri ne detaje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here