Home Uncategorized Reja e Ibrahim Rugovës iu bashkua paradës së komunitetit LGBTI, do të...

Reja e Ibrahim Rugovës iu bashkua paradës së komunitetit LGBTI, do të ‘habiteni’ kush e shoqëroi atë

91
0

Blerina Kllokoqi Rrugova është njëra ndër kreatoret më të suksesshme dhe të kërkuara shqiptare.

Së fundi, ajo ka qenë pjesëmarrëse në Paradën e Krenarisë me moton “Bashkë dhe Krenar”.

Kjo u bë e ditur përmes disa postimeve që publikoi ajo në rrjetet sociale, ku shihet bashkë me aktoren shqiptare, Shengyl Ismaili.

Kujtojmë poashtu se shumë fytyra publike tashmë ia kanë besuar Blerinës punën dhe vishen nga duart e saj.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here