Home Uncategorized Komentuesit dyshojnë në shtatzëninë e gruas së Lulzimit, ku i mbeti barku...

Komentuesit dyshojnë në shtatzëninë e gruas së Lulzimit, ku i mbeti barku tani

129
0

Lulzimi ish konkurrenti i Përputhen dhe I’ts my Love ka bërë të ditur në një emision se është i martuar dhe nusja e tij është shtatzënë.

Madje edhe nusja e tij ishte prezente në emision ku pohoi këto, shkruan InfoKosova.

Mirëpo fotoja e fundit që Luli postoi i bëri të dyshojnë përcjellësit.

Pasi Albina duket që nuk është shtatzënë menjëherë erdhën komentet se ku i mbeti barku, mirëpo si duket kjo është një foto më e vjetër e tyre./InfoKosova/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here