Home Uncategorized Bashkëshorti i Albulena Haxhiut publikon fotografinë e parë të vajzës

Bashkëshorti i Albulena Haxhiut publikon fotografinë e parë të vajzës

86
0

Albulena Haxhiu u be nënë për herë të tretë.

Ministria e Drejtësisë ka lindur sot një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Andrra.

Ishte, bashkëshorti i saj i cili njoftoi përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Facebook për vajzën teksa shkroi se janë shumë të lumtur.

“Të gëzuar dhe mëse të lumtur Andrra erdhi në jetë!”, ka shkruar ai.

Ndryshe, çifti përveç vajzës së lindur sot kanë edhe dy djem, Malin dhe Tomorrin/LajmiLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here