Home Uncategorized Ky është emri i veçantë i vajzës së Albulena Haxhiut

Ky është emri i veçantë i vajzës së Albulena Haxhiut

73
0

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka sjellë në jetë, vajzën e saj pas dy djemve.

Albulena dhe Albani, kanë vendos që vajzën e tyre ta pagëzojnë me emrin Andrra.

Alban Krasniqi, bashkëshorti i Minisitres së Drejtësisë, ka publikuar fotografinë e vajzë të sapolindur dhe ka bërë një përshkim të veçantë për vogëlushen.

“Të gëzuar dhe mëse të lumtur. Andrra erdhi në jetë!”, ka shkruar Krasini dhe më pas ka marrë qindra urime.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here