Home Uncategorized Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar, Ylber Aliu

Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar, Ylber Aliu

99
0
Ka ndërruar jetë këngëtari dhe autori i shumë këngëve Ylber Aliu.

Lajmin e kobshëm e dhanë figurat publike përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ai ndërroi jetë në moshën 33 vjeçare.

Kënga që publikoi së fundmi ishte “S’te harroi” në bashkëpunim me Adnan Dacin.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here