Home Uncategorized Lajm i fundit:Dardi i ‘It’s My Love’ së shpejti baba për herë...

Lajm i fundit:Dardi i ‘It’s My Love’ së shpejti baba për herë të parë

72
0

Dardi hyri në emisionin ‘It’s My Love’ për të gjetur dashurinë.

Mirëpo fati deshi që ai të njoh një vajzë nga Ferizaj, me të cilën u martua një muaj pasi u njoftuan.

Minuta më parë Dardi në Instagram publikoi një imazh në të cilin shihet pranë gruas së tij duke ia ledhatuar barkun me dorë.

‘s’Shpejti epiteti prinder 👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦🤲 Un dhe @agne_saa_2020 ju duam krejtve ❤❤’, shkroi ai duke treguar se do të bëhet baba për herë të parë.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here