Home Uncategorized Nusës së Lulit, nuk po ia mbulon gjoksin bikinet

Nusës së Lulit, nuk po ia mbulon gjoksin bikinet

113
0

Mbrëmë ndodh skandali i radhës sa i përket emisioneve të dashurisë.

Në një emision vendor u zbulua se ish konkurrenti i ‘Përputhën” dhe më pas konkurrenti i “its my Love”, Lulzim Jashari, doli të jetë i martuar qe dy vite dhe nusja e tij të jetë shtatzënë në muajin e shtatë, shkruan InfoKosova.

Që nga pranimi i kësaj të vërtete, Luli nuk po i ndal fotot dhe videot së bashku me bashkëshorten e tij Albinen.

Së fundmi Luli ka ndarë një video duke teksa reklasohet pran gruas por vëmendje e fansave e mori gjoksi i saj bombastik ku mezi bikinet ia mbulonte./InfoKosova/Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here