Home Uncategorized Ndodh e papritura: Ndahen çifti i njohur i rrjeteve sociale, Rita dhe...

Ndodh e papritura: Ndahen çifti i njohur i rrjeteve sociale, Rita dhe Fidani

178
0

Rita dhe Fidani është dyshja që u bë njohur gjatë periudhës së karantinës.

Kënga “Ty tka rritur nana” është ajo me të cilën ata i morën zemrën publikut, shkruan ORAinfo.

Por, po flitet se Rita dhe Fidani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këto aludime vijnë pasi dyshja nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here