Home Uncategorized Kjo është vajza e biznesmenit kosovar që po ‘çmend’ djemtë e ri...

Kjo është vajza e biznesmenit kosovar që po ‘çmend’ djemtë e ri (PAMJE)

134
0
Erza Jusaj njihet si një nder femrat me format më bombastike që ka vendi ynë.

Zeshkania bukuroshe ka filluar të komentohet në media rozë që nga shpallja e “Miss Peja 2017”, shkruan InfoKosova.

Në fotografitë e publikuar në llogarinë zyrtare të Erzes bie në pah bukuria dhe format e saj superseksi.

Kujtojmë se Erza është vajza e biznesmenit të suksesshëm Shkelzen Jusaj./InfoKosovaLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here