Home Uncategorized Kjo është vajza bukuroshe e ish-deputetes Donika Kadaj Bujupi…

Kjo është vajza bukuroshe e ish-deputetes Donika Kadaj Bujupi…

104
0

Ish-deputetja e AAK-së dhe LVV-së, Donika Kadaj-Bujupi pas shumë viteve në politikë, në zgjedhjet e fundit parlamentare kishte vendosur të mos garojë më për një vend në parlament.

Ajo megjithatë, thotë se ndjehet e lehtësuar që po pushon nga jeta aktive politike pasi ka më shumë kohë për veten dhe familjen.

Ju kujtojmë se e zëshmja ish- deputete ka dy fëmijë dhe se të njëjtit tashmë janë studentë në universitet.

Vajza, Doruntina me flokët kaçurrele ngjason me nënën aq sa dhe merr komente të tipit:

A mos jeni motra binjake?

E ju, ç’komente keni pas këtyre fotove të cilat i kanë realizuar në Çeki, tek dhe kaçurrelja re studion…./ Kosovarja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here