Home Uncategorized Vajza 11-vjeçare lind fëmijë

Vajza 11-vjeçare lind fëmijë

100
0





Një vajzë 11-vjeçare ka lindur një foshnje dhe tani besohet të jetë nëna më e re në Mbretërinë e Bashkuar, shkruajnë mediet e huaja.

Vajza, mbeti shtatzënë në moshën 10 vjeçare, raporton The Sun.

Nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të mirë.

The Sun, informon se familja e vajzës nuk ia kishte idenë se e bija 10 vjeçare ishte shtatzënë.





Shërbimet sociale tani po hetojnë rastin për të parë nëse familja nuk ishte me të vërtetë në dijeni të shtatzënisë.

Një i afërm thotë se familja është tronditur dhe se ndodhet në gjendje shoku.

Deri tani, sipas Sun, nëna më e re britanike ishte Tressa Middleton, e cila kishte lindur në vitin 2006 në moshën 12 vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here